VIII Bieg po Moczkę i Makówki w Stanowicach oraz konkurs „Zostań Mistrzem Kibicowania”

Już w tę sobotę, 21 grudnia, odbędzie się VIII edycja Biegu po Moczkę i Makówki w Stanowicach.

Kolorowy, świąteczny bieg rozpocznie się o godz. 12:00. Uczestnicy w przebraniach pokonają 4 pętle po 2,5 km. A po biegu poczęstują się śląskimi potrawami wigilijnymi – moczką i makówkami. Zapisy internetowe na to wydarzenie zamknęły się w ekspresowym tempie.

 
„Oprócz fantastycznych biegaczy, jak w ubiegłym roku, w trakcie VIII Biegu po Moczkę i Makówki organizowany będzie konkurs dla kibiców. ”Zostań Mistrzem Kibicowania”. Każdy, kto biega, wie jak ważną rolę na trasie pełnią kibice. Dlatego postanowiliśmy ich nagrodzić. W konkursie mogą wziąć udział drużyny minimum 2-osobowe” – mówią organizatorzy Biegu .


Warunkami ubiegania się o miano najlepszej kibicującej drużyny VIII Biegu po Moczkę i Makówki są:

– zgłoszenie drużyny do konkursu w dniu zawodów – 21 grudnia, w godzinach 10:00 do 11:15 w biurze zawodów ( SP Stanowice).

– zajęcie miejsca na trasie wyznaczonego przez Organizatora/

– wyjątkowe zaangażowanie podczas kibicowania naszym wspaniałym. biegaczom.

Grupy kibicowskie będą oceniane pod kątem: oryginalności strojów, przygotowania, zaangażowania członków grupy, prowadzonego dopingu na trasie.

Wyboru zwycięzców dokonają uczestnicy VIII Biegu po Moczkę i Makówki.


Nagrodą w tym roku są wejściówki do kina. Ich łączna wartość to 500 zł. Nagrody te nie podlegają wymianie na nagrodę pieniężną.

„Warto powalczyć o nagrody i dlatego zapraszamy wszystkich chętnych kibiców do wzięcia udziału w konkursie, a co najważniejsze, do przyjechania na bieg i współtworzenia wspaniałej świątecznej, radosnej atmosfery. Apelujemy także do biegaczy biorących udział w naszej imprezie, aby wzięli ze sobą całe rodziny, bliskich i razem uczestniczyli w tym świetnym wydarzeniu. Dzięki ich obecności trasa będzie głośna, wesoła a kilometry będzie się znacznie lżej pokonywało. Serdecznie zapraszamy!” – podkreślają organizatorzy.


Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny na stronie biegu www.biegpomoczkeimakowki.pl

W Stanowicach podczas biegu nie wystąpią większe utrudnienia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *