Sylwestrowa Moc Koleji

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i tym razem Koleje w Śląskie dla podróżnych przygotowały dodatkowe Sylwestrowe kursy, które zapewnią możliwość powrót z sylwestrowych zabaw. dodatkowe Pociągi w z Rybnika do Katowic a także pociąg do dla powracających z zabawy sylwestrowej na Stadionie w Śląskim.

Dla naszego regionu Koleje uruchomił dwa dotatkowe pociągi. Jeden wyjeżdżający z Rybnika do Katowic a także o godzinie 00:30 dojazd do Katowic o godzinie 01:24. Pociąg do ten zatrzymuje się się na wszystkich stacjach na trasie Rybnik-Katowice. A także o godzinie pociąg z Katowic do Rybnika wyjeżdżający z Katowic o godzinie 01:40 dojazd do Rybnika planowany jest na godzinę przed 02:29

Pociąg ten jest skomunikowane z Linią N1 w Rybniku w Kierunku Boguszowice osiedle.

W Sylwestrową Noc obowiązywać będzie normalna taryfa. Bilety można nabyć w aplikacji Kolei Śląskich oraz na Stronie internetowej Koleji Śląskich. Czynne będą też kasy na katowickim dworcu i biletomaty. Dodatków ZTM zapewni dodatkowe autobusy między Stadionem Śląskim a centrum Katowic, stąd też przejazd z Sylwestrowej Mocy Przebojów na dworzec nie powinien przysparzać żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *