Rozpoznajesz te osoby?

Rybnik:

Rozpoznajesz te osoby? Powiadom nas!

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W wyniku odniesionych obrażeń, 36-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny oraz kobiety widocznych na opublikowanych zdjęciach. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości oraz miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują kobiety oraz mężczyzny, podejrzewanego o dokonanie przestępstwa spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło 1 grudnia, około godziny 20.00 na ulicy Zamkowej w Rybniku.
Z informacji śledczych wynika, że mężczyzna wraz z kobietą robili sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna i doszło do szarpaniny, w trakcie której podejrzewany uderzył w twarz pokrzywdzonego. Mężczyzna upadł na ziemię i doznał urazu głowy. W wyniku odniesionych obrażeń pokrzywdzony zmarł w szpitalu. Kobieta i mężczyzna oddalili się z miejsca zdarzenia.
Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanego mężczyznę wraz z partnerką.
Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny i kobiety oraz posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie – (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

info: kmp rybnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *