Ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury

Nie masz pomysłu na to, co zrobić z pociechą podczas zimowej przerwy od zajęć lekcyjnych, Nie chcesz by Twoje dziecko się nudziłao Z pomocą przychodzi Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach.

Dla wszystkich dzieci chcących spędzić ferie 2020 aktywnie sportowo czeka oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach. Każdy miłośnik jazdy na nartach z pewnością znajdą wśród proponowanych wyjazdów coś dla siebie. Dla osob , które jednak zamiast na białym stoku, wolą pograć w piłkę, również się nie zawiedą – w pierwszym tygodniu ferii, MOSiR proponuje dzieciom i młodzieży Piłkarskie Ferie.

Wszelkie zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, od godz. 11.00 do godz. 13.00, na sali przy ulicy Wolności 2a. Wszyscy chętni będą mogli również zagrać w tenisa stołowego oraz piłkarzyki.

Na osoby które chciały by wypocząć mniej aktywnie Mok przygotował pokazy filmowe : „Biały Kieł” oraz „Kaczki z Gęsiej Paczki”, oraz pokaz iluzjonistyczny „Magiczna Podróż” dodatkowo będzie można zobaczyc pokaz węży.

Oprócz tego odbywać będą się warsztaty z tworzenia wiklinowych serduszek, masek, pacynek z drewnianych łyżek i obrazów na szkle. Nie zabraknie również gier i zabaw dla dzieci oraz wyjazdów – m.in do Palmiarni i Kolejkowa w Gliwicach, Kopalni Soli w Bochni, Żywego Muzeum Obwarzanka w Krakowie czy Afrykarium we Wrocławiu. Ilość miejsc na warsztaty i wycieczki jest ograniczona – obowiązują zapisy Ciekawe zajęcia przygotowały również placówki MOK-u w poszczególnych dzielnicach i sołectwach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *