WOŚP 28 FINAŁ- Zebrano 39 345,67 zł

WOŚP: Jak informuje nas Natalia Kubasa Długie dni przygotowań Harcerskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czerwionce-Leszczynach opłaciły się.W tym roku mieszkańcy okazali się bardzo hojni bowiem zebrano 39 345,67 zł. Na tę kwotę składają się środki zebrane podczas kwest ulicznych.

Po raz kolejny nasz Hufiec ZHP Czerwionka-Leszczyny był organizatorem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście. A był to już 28 finał! .
Wolontariuszy WOŚP, było dość mocno widać na ulicach naszej Gminy i Miasta. Nie odstraszył ich nawet zimny wiatr i średnia pogoda.

Czerwieńscy harcwolontariusze opanowali Gminę Czerwionka-Leszczyny ❤❤❤ w każdej miejscowości możegliście spotkać zuchy, harcerzy, wędrowników i instruktorów! ❤❤❤ będą z końca świata i jeden dzień dłużej!!!!!!

Jak podaje strona Internetowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
na chwile pisania tego artykułu 28. Finał kończy się dzisiaj z zadeklarowaną kwotą 115 362 894 PLN. Rok temu o tej samej porze, kwota zgromadzona wynosiła ona 92 143 798 PLN!Redakcja w imieniu mieszkańców dziękuję Wolontariuszom za trud włożonej pracy. SIEMA

Foto Profil Facebook Hufiec ZHP Czerwionka-Leszczyny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *